Půjčujeme zodpovědně

Chceme, abyste s naší půjčkou byli za všech okolností spokojeni. Stejně tak chceme, aby vám primárně pomohla a byla tak možností, jak si můžete splnit své sny. Proto máme sepsaný kodex odpovědného půjčování. Podle něho postupujeme nejenom ve chvíli, kdy nabízíme nebo schvalujeme vaše úvěry. Postupujeme podle něho i ve chvíli, kdy již naši půjčku máte a potřebujete řešit cokoliv nestandardního. I zde vám přijde vhod naše profesionalita.

Naše půjčky jsou férové

S odpovědností souvisí také fakt, že chceme být rovnocenným partnerem. Naším cílem je tedy primárně to, abychom vám nabídli jasně dané a hlavně transparentní podmínky. Nemusíte se tak obávat čehokoliv nestandardního, nebo zvláštního. Stejně tak před vámi nic netajíme. Ani ve chvíli, kdy si o naše půjčky žádáte, ani kdykoliv později. Zkrátka co řekneme a uvedeme, to také bude platit.

Nechceme, aby vás půjčka dostala do finančních problémů

Umíme půjčit skutečně každému, bez ohledu na jeho finanční situaci, minulost, nebo bonitu. Zároveň ale dbáme na to, aby vám naše půjčka nezpůsobila finanční komplikace. Primárně chceme, aby vám byl náš úvěrový produkt hlavně k užitku. Nechceme vás dostat do exekucí, neřešitelných dluhů, nebo třeba do osobního bankrotu. S tím souvisí i to, že dokážeme nastavit, aby byla půjčka výhodnější třeba s ohledem na výši měsíční splátky – která logicky bude podstatně menší.

Náš úvěr využijte zodpovědně

V rámci odpovědného půjčování dbáme také na to, aby náš úvěr byl využitý skutečně zodpovědně. Tedy s ohledem na to, abyste pomocí něho financovali vše potřebné. Jedině tak vám může být skutečně k užitku. Zároveň ale dodáváme, že vás nechceme nijak omezovat a naše úvěry jsou neúčelové. Je tedy čistě na vás, na co je použijete. Ty nejmenší částky doporučujeme využít na drobné finanční problémy, větší na investice spojené s autem nebo bytem a milionové úvěry třeba na nemovitosti.