Chcete půjčku, vyberte si Cetelem

Jde o snadno dostupnou a spolehlivou půjčku. Nabízí ji nyní banka Cetelem, která působí v České republice od roku 1996 a bankou je od r. 2015. Tisíce spokojených zákazníků jsou zárukou kvalitních finančních produktů.

Cetelem je zárukou kvality

Osobní půjčka Cetelem vám může pomoci v mnoha situacích, kdy potřebujete peníze na nákupy nebo nečekané finanční výdaje. Potřebujete si vybavit byt novým nábytkem? Cetelem je ideální produkt. Nemusíte se obávat skrytých poplatků nebo složité smlouvy. Půjčit si můžete nejen osobní půjčku do 200 000 Kč, ale využít lze i splátkový prodej, hypotéku nebo půjčku na automobil. Osobní půjčka je bezúčelová a můžete si o ni požádat s partnerem nebo jako jednotlivec. Jen na zákazníkovi záleží, na co si půjčí peníze a jak je utratí. Pokud řádně splácíte, můžete získat až deset splátek zpět. Máte více než 18 let a stálý příjem? Neváhejte a půjčku Cetelem využijte.

Web plný informací a užitečných rad cetelem.cz

Společnost Cetelem se snaží svým zákazníkům vycházet vstříc. Navštívit můžete web cetelem.cz, který obsahuje informace k půjčkám, veškerým dokumentům, ale i užitečný rady o finanční gramotnosti. Snadno dostupná půjčka totiž neznamená, že je vhodná pro každého. Půjčíte-li si na dovolenou, počítejte s tím, že budete tyto peníze splácet ještě minimálně dva roky. Podle toho je potřeba zachovat se zodpovědně a spočítat si, zda se mi půjčka vyplatí a jak budu financovat dovolenou příští rok? Nevíte si rady, jak si půjčku Cetelem vybrat, můžete využít i online srovnání. Díky němu vidíte nabídky i konkurence a snadno tak půjčky porovnáte. Cetelem.cz vám umožní si o půjčku rovnou požádat. Stačí si vybrat požadovanou částku a vyplnit jednoduchý formulář. Všechny potřebné dokumenty odešlete poštou a za pár dní máte peníze k dispozici.