U Era můžete také konsolidovat

Mluví-li se o půjčkách, tak nejčastěji o situacích, kdy si je chceme vzít. Pokud ale už úvěr máme, neznamená to, že se musíme nutně spokojit s jeho výhodností. Přesvědčí nás o tom banka Era. Právě ta totiž nenabízí jenom úvěry nové, ale nabídne také možnosti pro ty, kteří už půjčku mají a chtějí si ji zvýhodnit. V tomto ohledu totiž platí, že je možné využít takzvanou konsolidaci. Díky tomu své půjčky sjednotíte do jedné a získáte tím řadu výhod. Jednou z takových je třeba i to, že se vám uleví od starostí se splátkami. Hradit totiž budete už jenom jednu jedinou.

Jak vám může Era sjednocení půjček pomoci ušetřit?

Pokud se pro sjednocení rozhodnete, potom máte jedinečnou možnost nechat si vytvořit jeden nový úvěrový produkt, který bude součtem všech vašich nesplacených závazků. Spolu s tímto produktem bude souviset to, že vám na něj dá Era výhodný úrok, který bude nižší než v předchozích případech. Díky tomu se vám výrazně sníží celková nedoplacená částka a vy tak ušetříte na úrocích jako takových. Stejně tak ale můžete ulehčit i vašemu aktuálnímu rozpočtu. Jak konkrétně? Třeba tím, že dokážete snížit vaši aktuální splátku. A to jak díky nižšímu úroku, tak třeba i díky novému splátkovému kalendáři.

Éra přihlášení vám umožní výhody půjčky sledovat

Stejně jako u standardních půjček, i v tomto případě máte možnost sledovat to, jak výhodná je vaše půjčka a jakou má charakteristiku. Umožní vám to Éra přihlášení. A co vlastně budete moci vidět? Nikoliv několik rozdílných produktů, ale jenom jednu jedinou půjčku, která vznikne jejich sloučením. A když už o této možnosti mluvíme, tak do jedné nemusíte spojovat nutně jenom klasické úvěry, ale je možné zaměřit se třeba i na kontokorenty, stejně jako například i na případné kreditní karty. I ty lze sjednotit. Stačí udělat jenom první krok a o danou možnost si třeba online požádat.