U Air Bank lze získat odměnu za včasné splácení

Vzít si půjčku je poměrně jednoduchá. Pokud ji vybíráme, je dobré hledět jak na úrokové sazby nebo podmínky získání, tak i na různé výhody. Řadu z nich nám nabídne také Air Bank. Co konkrétně to je? Podíváme-li se na tuto mladou a poměrně malou banku na našem trhu, můžeme si být jisti, že je spojena s celou řadou zajímavých výhod. Mezi některé z nich patří třeba to, že se jedná o banku, která nabídne výhody, které se týkají splátek. Nejsou to však jenom takové, které se týkají možnosti, kdy si můžete sami určit, jak dlouho chcete daný úvěr splácet. Je to i několik dalších.

Vezměte si půjčku a Air Bank vás odmění za plnění splátek

Co je to nejdůležitější u každé půjčky? V první řadě to, abyste ji jednoduše a pohodlně získali. Pokud se tak stane, je druhým důležitým krokem dodržovat splatnost. I když to zní jako samozřejmost, je dnes stále hodně klientů, kteří ji nedodržují. Proto se Air Bank rozhodla odměnit ty, kteří s tím nemají jakýkoliv problém. Právě těm totiž nabídla možnost, že pokud budou pravidelně a včas splácet, že mu odpustí celou řadu splátek. A to tak, že ty poslední jsou automaticky zrušeny a tím se úvěr stane splaceným. Vše jednoduše, bez nutnosti o tento krok žádat, nebo bez obav z jakékoliv případné administrativy.

Zrušení splátek sníží úrok, jaký AirBank nabídne

Podíváme-li se na hlavní výhody této šance, kterou můžeme využít, tak je to nejenom možnost ukončit náš úvěrový produkt dříve, než je rozepsáno ve smlouvě. Díky tomu máme šanci dosáhnout také na mnohem nižší úrok, než byl ten původní, v rámci kterého jsme půjčku zavírali. Logicky totiž odpuštěním splátek AirBank sníží i celkově splatnou částku, což se podepíše právě na úroku. Vše je nastaveno tak, že se úroková sazba pohybuje těsně pod deseti procenty. Podíváme-li se napříč bankami, tak je to sazba, kterou porazí jenom málokterý poskytovatel.