Půjčka od Equa bank nadchne několika pozitivy

Uvažujete o půjčce? Pokud ano, podívejme se na nabídky nových bank na našem trhu. Jendou z takových je také Equa bank. Co konkrétně nám může nabídnout za výhody v rámci svého úvěru? Že banka nabídne také půjčku, to dnes není nic neobvyklého. Už na samotném počátku musíme zmínit, že pojmenování pro tento úvěrový produkt je Minutová půjčka. Jak dokládá samotný název, hlavním pozitivem je možnost schválení do jedné jediné minuty. To je dobrá zpráva pro ty, kteří na peníze skutečně spěchají a kteří je chtějí mít na svém účtu co možná nejrychleji.

Kolik peněz Equa bank nabídne?

Že se jedná o jeden z nejrychlejších úvěrových produktů, to již víme. Nezapomínejme ale ani na to, že se jedná o úvěr, který nabídne zajímavé částky. A to bez ručitele, nebo bez nutnosti ručit nemovitostí. Konkrétně má pro nás Equa bank připraveny částky v rozmezí od 5 000 korun českých, až po částku 600 000 Kč. Samozřejmostí je, že tato suma je úročena jedním z nejlepších úroků na trhu. Ten totiž začíná na hodnotě, která je pod osmi procenty. I to je pozitivum, nad kterým není třeba váhat.

Stejně jako bankovní účty, i půjčka je bez poplatku

NCo s úvěrem také souvisí, to jsou mnohdy různé poplatky. Těch se v tomto případě není třeba bát. Neplatíte za žádost, vyřízení, poskytnutí, stejně jako neplatíte ani za vedení. A aby se vám splácelo co možná nejpohodlněji, lze k tomu využít bankovní účty, které vám tato banka nabídne také zcela zdarma. Co nabídne dále, to je možnost online vyřízení, z pohodlí domova. A pro ty, kteří mají rádi jistoty je připraveno i výhodné pojištění. Pokud nebudete schopni svůj úvěr splácet, nastoupí pojišťovna, která dlužné splátky zaplatí za vás a vy tak nemusíte řešit jakékoliv problémy. A ani tato možnost vás rozhodně nijak výrazně finanční nezatíží. I o tom se můžete sami jednoduše přesvědčit.