Osobní úvěr je základní produkt, který Komerční banka nabídne

Zajímáte se o úvěrovou nabídku, kterou má k dispozici Komerční banka? Potom je základním produktem osobní úvěr. Čím je charakteristický a kdy se hodí? Pojďte to společně s námi zjistit. Osobní úvěr je možností, jak můžeme získat opravdu velmi zajímavou půjčku. Začneme-li hlavní charakteristikou, tak pro nás nemusí být problém získat sumu začínající na částce 30 000 Kč a končící na sumě 2 500 000 Kč. Takto široký rozsah tato půjčka má. Pokud se podíváme také na splatnost, tak není problém vracet peníze po dobu celých šesti let od data získání.

Komerční banka přináší několik výhod

Jaké jsou výhody, které jsou s tímto typem úvěru spojeny? Je to rozhodně rychlost, jelikož informace o tom, zda ho získáte, je vám sdělena téměř ihned. Souvisí to i s tím, že současní klienti, kterým Komerční banka zřídila účet, mají možnost vidět svůj předschválený limit a mohou si pomocí internetového bankovnictví ihned požádat. Stejně tak je výhodou i to, že ne vždy je třeba dodržovat splátkový kalendář. Pokud se rozhodnete pro jednorázové, nebo částečné splacení, je vám to umožněno. A to zcela logicky bez jakýchkoliv sankcí a jakýchkoliv poplatků.

Podmínky získání má KB jednoduché

Daný úvěr je určený výhradně pro soukromé osoby, na nekomerční využití. Konkrétní účel však není nijak limitován a jedná se stále o produkt neúčelový. S tímto souvisí i jednoduché podmínky získání, které KB má. Konkrétně stačí jenom dva doklady totožnosti, které jsou následně doplněny informací o vašem příjmu. Zde to může být buď klasické potvrzení, nebo to může být také daňové přiznání. Z tohoto jasně vyplývá, že si o půjčku mohou požádat nejenom zaměstnanci, ale samozřejmě také živnostníci. I ti si tak mohou navolit nejenom kombinaci částky a termínu splatnosti, ale mohou si zvolit třeba také konkrétní den, ke kterému budou dané peníze splácet. I to je u této banky možné.