Česká spořitelna nám umožní i konsolidovat

Když se podíváme na nabídku úvěrů, které má k dispozici Česká spořitelna, je zde také možnost konsolidace půjček. O co přesně jde? O možnost sloučit naše úvěry do jednoho jediného – a výhodného. Konsolidace půjček bychom mohli také zařadit do segmentu úvěrových produktů, jelikož se jich přímo týká. Není ale určena pro ty, kdo peníze potřebují, ale je určena pro ty, kteří si stávající půjčky chtějí zvýhodnit. A to se jim může povést hned v několika směrech. Navíc až do výše 700 000 korun, což je maximum součtu vašich úvěrových produktů, které můžete u této banky konsolidovat.

Co vše nám Česká spořitelna umožní spojit?

dyž mluvíme o spojování úvěrových produktů, nemusíme mít nutně na mysli jenom něco tak běžného, jako jsou půjčky. Stejně tak můžeme využívat také řadu dalších úvěrových produktů. Jedná se třeba o kreditní karty, stejně jako nemusejí být žádnou výjimkou ani kontokorenty. Ve všech případech platí i to, že nám Česká spořitelna umožní spojit i produkty účelové, tak i neúčelové. Stejně tak se může jednat o půjčky bankovní, nebo o půjčky nebankovní. Zkrátka o jakýkoliv úvěrový produkt, který splácíme.

Proč společně s CSAS konsolidovat?

Najímá vás, proč si vaše úvěry vlastně spojit do jednoho jediného? Na tuto otázku vám přinášíme odpověď. Tou je samozřejmě výhodnost, která rozhodně není malá. Máme-li být konkrétní, můžeme si snadno snížit hlavně úrokovou sazbu, stejně jako zde máme možnost také snížit i celkově splatnou částku. Konsolidace půjček v režii CSAS však může přinést i další výhodu, jako je třeba možnost snížit také naši měsíční splátku. Proč? Jelikož díky tomu můžeme ulevit našemu rodinnému, nebo třeba i našemu osobnímu rozpočtu. Stačí k tomu jediné, a to požádat si a sjednotit dokumenty ke stávajícím půjčkám. Poté už může být vše vyřízeno rychle a jednoduše, bez nutnosti vašeho přičinění.