Buďte chytří a zažádejte si o povolený debet od Raiffeisenbank!

Třebaže se nám to nemusí líbit, takové situace občas v životě nastanou. Nečekané výdaje střídají další nečekané výdaje a najednou není z čeho brát! Zpravidla se tak stane ve chvíli, kdy peníze opravdu nutně potřebujete. Co si však počít v takové situaci? Je dobré myslet na budoucnost a zařídit si povolený debet u Raiffeisenbank už dnes!

Raiffeisenbank Vám nabízí finanční rezervu 5 – 150 000 Kč

Jestliže již vlastníte běžný účet u této banky, částku, která Vám bude povolena jako debet, zjistíte v podstatě ihned. Stačí se podívat v pohodlí domova na Vaše internetové bankovnictví. Zde je uvedena předem schválená nabídka povoleného debetu, jejž můžete ihned využít pro své potřeby. Je na Vašem uvážení a potřebách, zda jej budete čerpat formou hotovosti, kreditní kartou nebo příkazem k úhradě. Pamatujte však na to, že je třeba jej Raiffeisenbank splatit do roka od data prvního čerpání! Nemusíte se obávat, že založení debetu bude znamenat zbytečnou zátěž pro Vaši peněženku. Platíte ho totiž jen tehdy, když ho čerpáte. V rámci účtu eKonto Komplet je jeho sjednání i vedení zcela zdarma.

Jak si zařídit povolený debet u RB?

Na samotném zařízení povoleného debetu není vůbec nic složitého a dosáhne na něj prakticky každý. Stačí být plnoletý, mít platný průkaz totožnosti a vlastnit běžný účet u RB typu eKonto KOMPLET nebo eKonto SMART. Pokud chcete debet vyšší než 10 000 Kč, je nutné předložit i vyplněný doklad o příjmu. Prostřednictvím internetového bankovnictví si můžete v případě potřeby svůj povolený debet zvýšit. Zapomeňte na zbytečné cesty do banky a čekání ve frontě, vše vyřídíte rychle elektronickou formou! Nestresujte se zbytečně obavami z toho, že se v některém měsíci stane, že nevyjdete s penězi. Založte si povolený debet již dnes!